Homo Novus 2015

Info

Komanda

Homo Novus 2013
Beka Bergere

Producente

Homo Novus ir plaisa, satricinājums mūsu ikdienā. Mūsu zinātkāres robežu paplašinājums.

bekbekberger@gmail.com

Homo Novus 2013
Ieva Briede

Producente

Brīdī, kad pasaulē viss riņķo ap naudu, varu un paštīksmi, ir ne tikai patīkami, bet pat ļoti vērtīgi pazust mākslā un no jauna saprast, ka pastāv kas augstāks un cilvēciskāks.

briede.ieva9@gmail.com

Homo Novus 2013
Dārta Ceriņa

Producente

Ja reiz mēs gribam pārmaiņas un paši mainīties, jāatsakās no iepriekš zināmā. Iespējams, šis ir laiks, kad pats svarīgākais ir idejas, cilvēki un apkārtējā vide. “Homo Novus” šogad notiek apstākļos, kas saved kopā šīs komponentes to tīrākajā veidā, uzlaužot skatuves mākslas kodus, to evanģēlijus un apjausmu, kas varētu būt festivāls.

cerina.darta@gmail.com

Homo Novus 2013
Anete Jansone

Producente

“Homo Novus” man ir atklājis to, ka teātris spēj mainīt, likt domāt, saliedēt un veicināt sabiedrības domas progresu. Tā ir māksla, kuras pamatā sākotnēji ir doma un jēga, kas, manuprāt, citviet tiek aizvirzīta otrajā plānā.

jansone.anette@gmail.com

Homo Novus 2013
Eva Johansone

ACT: Art, Climate, Transition koordinatore

Rīga piedāvā tik daudz laba kultūrā un mākslā, bet vislabāk jūtos festivālā “Homo Novus”. Tas liek meklēt nebijušo, cilvēciskot standartizēto, mainīties uz augšu.

ikstena@gmail.com

Homo Novus 2013
Elīza Kirmuška

Producente

“Homo Novus” ir festivāls, kas neļaus tā vienkārši paņemt. Atšķirībā no vairuma informācijas, kas tiek kā ar karoti iebāzta mutē, te ir jājūt, jāizprot un jāiedziļinās.

ekirmuska@gmail.com

Homo Novus 2013
Gundega Laiviņa

Programmas kuratore

Kamēr neesmu zaudējusi ilūziju, ka pastāv brīva, godīga un drosmīga māksla, kas atver acis, asina prātu un iekustina sirdi, mana vieta ir šeit.

gundega@theatre.lv

Homo Novus 2013
Sandra Lapkovska

Producente, tehniskā koordinatore

Reiz “Homo Novus” man atvēra durvis uz pārsteigumiem pilnu pasauli un es gribu to parādīt arī citiem.

sandra@theatre.lv

Homo Novus 2013
Elza Lāma

Publicitātes koordinatore

“Homo Novus” festivālam piemīt nemanāms spēks pavērst spoguli pret pašu skatītāju. Tas pievelk, ievelk un liek atgriezties ik gadu no jauna.

elza.laama@gmail.com

Homo Novus 2013
Evarts Melnalksnis

Informācijas koordinators

Festivāls šogad trausli ieaudīsies pilsētā, apliecinot, ka neliels notikums var radīt skaistu pārdzīvojumu, spītējot nenovēršamām pasaules parādībām. Man festivāls ir svarīgs ar katru nelielo satikšanās iespēju. Lai mēs nepazaudētu cits citu.

evarts.melnalksnis@gmail.com

Homo Novus 2013
Santa Remere

Producente

“Homo Novus” izrādes var izsist no līdzsvara un izmainīt perspektīvu, tās mēdz arī ievainot un atstāt pārdomās uz ilgu laiku, un tā pieredze ir personiska un arī vienojoša.

santa.remere@gmail.com

Homo Novus 2013
Artis Tauriņš

Dizaineris

Tā sajūta, ka esi ieskatījies kādā citā no tik daudzajiem realitātes nostūriem, lai uz mirkli atslēgtos no ierastās vides. “Homo Novus” var to sniegt.

artis@formup.lv